SOODUS -25%

Ecovacs WINBOT W1 PRO aknapesurobot

Kuumakse al. 16.21 / 48 kuud

Original price was: 599.00€.Current price is: 449.00€.

Ecovacs WINBOT W1 PRO nutika aknapesurobotiga on aknad alati triibuvabad ja säravpuhtad. Automaatne ristpuhastus ja tark puhastustee planeerimine teevad sellest ideaalse aknapesuroboti erinevate klaaspindade puhastamiseks. Lisaks toetab WINBOT W1 PRO nutitelefoni mobiilirakendust.

PAKEND SISALDAB:

1x aknapesurobot W1 PRO
1x toiteallikas
1x mõõtetops
1x karabiiniga kinnitus
2x mikrokiust puhastuslapp
1x WINBOT pesulahus, 230 ml
1x kasutusjuhend

KIIRUSTA! Ainult 5 veel laos.

Ainult 5 laos

Transport 1-2 tööpäeva.

SKU: 6970135030460

Veatu aknapesu käeulatuses
WINBOT W1 PRO aknapesurobotiga koged enneolematult mugavat ja tõhusat akna ja teiste klaaspindade pesu. Uuenduslik WIN-SLAM 3.0 tehnoloogia ja 8-tasemeline turvasüsteem teevad sellest nutikast seadmest parima võimaliku aknapesuroboti.

Ristpuhastusega automaatsprei teeb aknad säravpuhtaks
WINBOT W1 PRO spreisüsteem eemaldab plekid ja mustuse koheselt jättes aknad triibuvabaks ka pärast pesu. Suur veepaak garanteerib tõhusa märgpesu ja vähendab vajadust puhastuslappi vahetada. Tänu võimsale ristpuhastusele saab W1 PRO hakkama nii raamiga kui raamita klaaspindade pesemisega.

Nutikas puhastusteekonna planeerimine
WINBOT W1 PRO kasutab nutikat tehnoloogiat parima võimaliku puhastusteekonna loomiseks. Tänu spetsiaalselt väljatöötatud sensoritele tajub robot, kus on akna ääred ja seda isegi raamita klaaspindadel. Nii ei lähe W1 PRO aknapesurobot millegi vastu ega kuku klaaspindadelt maha.

Võimas imemisjõud ja 8-tasemeline turvasüsteem
Tänu 2800Pa imemisvõimsusele kinnitub W1 PRO aknarobot kindlalt igale klaaspinnale. Lisaks on sel aknapesurobotil libisemisvastane kaitsesüsteem, mis tunnetab, kui rõhk akna peal olles muutub ja voolukatkestuse kaitsesüsteem tagamaks roboti töö ka siis, kui elekter ära kaob.

Juhi WINBOT W1 PRO aknapesurobotit nutitelefonist
Kasutajasõbralik nutitelefoni rakendus annab võimaluse W1 PRO aknapesurobotit juhtida kusiganes soovid. Juhi seda kasvõi hääle abil samal ajal, kui käed on tööd täis.

Mäletab, millisest punktist alustas ja kus aknapesu pooleli jäi
WINBOT W1 PRO aknapesurobot mäletab, mis kohast aknal pesemine pihta hakkas ja pärast töö lõpetamist läheb alguspunkti tagasi. Niisamuti mäletab robot punkti, kus pesemine aku tühjenemise tõttu pooleli jäi ning jätkab sealt. Lisaks on aknapesurobotil tugev ohutusköis juhuks, kui midagi peaks juhtuma ning aknarobot klaaspinnalt lahti tuleb.

Kaal 1.7 kg
Mõõtmed 27 × 27 × 7.75 cm
Värv

Min. akna suurus

üks külg > 30cm

Min. akna paksus

3mm

Imemisvõimsus (Pa)

2800

Veemahuti (ml)

60

Pritsimisraadius (cm)

kuni 25

Müratase (dBA)

max. 70

Aku laadimisaeg (min)

120

Tööaeg

piiramatu (kaabliga)

Ecovacs W1 Pro Aknapesurobot

Ecovacs WINBOT W1 PRO aknapesurobot

Original price was: 599.00€.Current price is: 449.00€.

Ainult 5 laos

Transport 1-2 tööpäeva.

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Vajuta Enter, et otsida või Esc, et sulgeda