SOODUS -4%

Bissell Icon Turbo Pet Varstolmuimeja

Kuumakse al. 22.26 / 48 kuud

Original price was: 639.00€.Current price is: 615.00€.

Bissell Icon Turbo Pet varstolmuimeja on ideaalne lahendus lemmikloomadega majapidamisse. Patendeeritud sasipuntravaba harjarull hoiab ära karvarullide tekke harja ümber, et puhastamine oleks lihtne ja kiire. Seda saab vabalt kasutada nii kõrgematest kohtadest puhastamiseks kui ka mugavalt käes hoides.

Transport 1-2 tööpäeva.

SKU: 3175D

Juhtmevaba tolmuimemine annab vabaduse
Bissell Icon Turbo Pet on juhtmevaba, kerge ja mitmekülge varstolmuimeja. Lisaks tõhusale põrandate ja vaipade puhastamisele saab sellega ideaalselt koristada ka mööbli- ja laepindasid.

Muutub veel kompaktsemaks
Ühe nupuvajutusega saad varstolmuimeja muuta nii väikseks, et sobib käes hoidmiseks riiulite ja muu mööbli koristamisel. Lisaks on sellega mugav auto sisemust või teisi kitsaid kohti puhastada.

Nurgad puhtaks
Bissell Icon Turbo Pet varstolmuimeja ei jäta tolmu, karvu ja muud mustust nurkadesse kogunema. Tänu võimsale imemisjõule saavad puhtaks ka kõige kitsamad kohtad.

Puhtam õhk
Tänu filtrile on õhk puhtam ja värskem kui kunagi varem. See varstolmuimeja on spetsiaalselt disainitud loomalõhnade eemaldamiseks.

Tolm ei jää märkamatuks
Otsikul olev LED valgustus ei jäta tolmu ja mustust märkamatuks ka hämaras ruumis või pimedates nurkades.

Juhtmeta ja kerge kaaluga
Icon Turbo Pet varstolmuimejat on tänu oma ergonoomilisele käepidemele ja kergele kaalule eriti mugav käsitseda. Puhastamise lõppedes saab tolmuimeja seinakinnitusele asetada, et see oleks alati käepärast.

Sobib kõikidele põrandapindadele
Icon Turbo Pet on varustatud universaalse harjaga, mis tähendab, et see sobib kõikide põrandapindade puhastamiseks. Olgu põrand puidust või plaaditud. Isegi vaipkatted puhastab see vaeva nägemata.

Kaal 3.18 kg
Mõõtmed 112 × 28 × 20 cm
Võimsus (W)

105

Mustuse mahuti (ml)

400

Tööaeg (min)

kuni 50

Bissell Icon Turbo Pet Varstolmuimeja

Original price was: 639.00€.Current price is: 615.00€.

Transport 1-2 tööpäeva.

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Vajuta Enter, et otsida või Esc, et sulgeda