Kuidas valida robottolmuimejat?

ROBOTTOLMUIMEJA ANNAB VÕIMALUSE TEGELEDA ASJADEGA, MIDA PÄRISELT ARMASTAD
Mis kasu robottolmuimejast on

Mis kasu robottolmuimejast on?

Robottolmuimeja kasutamisel on väga mitmeid eeliseid. Esiteks, robottolmuimejad pakuvad erakordset mugavust tänu automatiseeritud põrandapesule. Enam ei pea sa kunagi aega kulutama selleks, et sinu ilusa kodu põrandad või vaipkatted oleksid alati tolmust puhtad ja pestud.

Robottolmuimejad on tänu oma võimalustele kasulikud igas majapidamises, aga eriti olukordades, kus inimesed on hõivatud eluviisiga või lapsevanematele, kes tahaks, et neil oleks üks kohustus vähem.

Kasutades robottolmuimeja lõputuid võimalusi nagu ajastamine, kaardistamine ja ühenduvus nutiseadmetega, naudid alati puhtaid põrandaid ja vaipu.

Kas robottolmuimeja sobib korterisse?

Absoluutselt! Robottolmuimeja sobib ideaalselt ka korteris, suvilas või kontoris kasutamiseks – olgu see suur või väike. Need nutikad puhastusseadmed on suurepärased hoolitsema väikeste ruumide põrandate ja vaipade eest. Robotid töötavad vaikselt ja efektiivselt nii, et sa ei pane seda tähelegi. 

Lisaks sellele on robottolmuimejad piisavalt madala kõrgusega, et mahtuda mööbli ja voodi alla, mille puhastamine võib väikses korteris olla üsna tülikas. Robottolmuimeja teeb selle tüütu töö sinu eest ära!

Kas robottolmuimeja sobib korterisse
Millistele põrandatüüpidele robottolmuimeja sobib

Millistele põrandatüüpidele robottolmuimeja sobib?

Loomulikult on robottolmuimejad mõeldud tolmu imema ja pesema erinevat tüüpi põrandapindu ja mitte ainult põrandaid vaid ka vaipkatteid. Pole oluline, kas pesemist vajab parkett, laminaat, korkpõrand või mõni muu põrandatüüp. 

Robottolmuimejatel, mis sobivad vaipkatete puhastamiseks, on tuvastusfunktsioon tänu millele seade automaatselt aru saab, kui see vaibani jõuab. Sellised seadmed kasutavad eriti tugevat imemisjõudu, et ka kõige sügavamal vaibas olev tolm saaks eemaldatud. Tulemuseks puhas põrand ja puhtad vaibad!

Kuidas saab robottolmuimeja hakkama koera- ja kassikarvadega?

Enamus Locoportis müügil olevaid robottolmuimejaid saavad suurepäraselt hakkama koera- ja kassikarvade eemaldamisega, mis teeb nendest ideaalse abilise lemmikloomadega majapidamises. 

Robottolmuimeja mitmetasemelised filtreerimissüsteemid, automaatselt muutuv imemisjõud ja kvaliteetsed harjased teevad karvade eemaldamise lihtsaks ja kiireks olenemata, kas need on põrandal või vaipa kinni jäänud. Selle tulemusena on kodus vähem karvu ja puhtam ning tervislikum õhk.

Kuidas saab robottolmuimeja hakkama koera- ja kassikarvadega
Kas robottolmuimeja ainult imeb tolmu või peseb ka

Kas robottolmuimeja ainult imeb tolmu või peseb ka?

Nagu eelnevatest vastustest lugeda võib, siis on suuremal osal robottolmuimejatest lisaks imemisfunktsioonile ka pesemisfunktsioon. 

Kuivpuhastus ehk tolmu imemine aitab robottolmuimejal jagu saada esmasest tolmust, mustusest ja purudest vaibal või põrandal. Harjased aitavad ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest tolmu lahti lüüa ning imevad selle endasse. Seejärel kasutab robottolmuimeja sisseehitatud veepaaki, et põrand üle pesta ja läikima lüüa. Seda isegi juhul, kui maas on juba kuivanud ja paakunud plekid või mustus.

Automaatse tühjendusjaamaga või ilma, mis vahe neil on?

Lihtsalt öeldes tähendab automaatse tühjendusjaamaga robottolmuimeja kasutamine vähem tööd ja rohkem vaba aega.

Tühjendusjaam on selleks, et robottolmuimeja saaks end automaatselt kogutud mustusest tühjaks lasta ja seejärel tööle naasta ilma, et sina selleks midagi tegema peaksid. Kõik on täiesti automaatne.

Robottolmuimejad ilma tühjendusjaamata võtavad küll vähem ruumi, aga neid tuleb käsitsi tühjendada. Tühjendusjaamaga seadmeid ei pea sa olenevalt mudelist tühjendama 30-60 päeva.

Automaatse tühjendusjaamaga või ilma, mis vahe neil on

Tekkis lisaküsimusi?

Meie professionaalne ja kogenud meeskond on alati valmis aitama.
Nõustame sind õige toote valikul, vastame küsimustele ja juhendame, et puhastusseadmete kasutamiskogemus oleks lihtne ja meeldiv.

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Vajuta Enter, et otsida või Esc, et sulgeda