OSTMINE

Jah, Locoportis on võimalik kasutada järelmaksu. Selle võimaluse leiate iga toote juures selle pildist paremal või kasutades Ostukontot.

Transport on tasuta kõigile alates 100€ tellimustele. Üldjuhul jõuvad Eestisisesed tellimused kohale 2-3 tööpäeva jooksul, erandjuhtudel võib minna kauem.

Probleemide esinemisel palume sellest meile esimesel võimalusel teada anda kirjutades info@locoport.ee, lisage kirjale tellimuse number, toote nimi ja kirjeldage probleemi.

ROBOTTOLMUIMEJA HOOLDUS

Automaatse laadimisfunktsiooni kasutamiseks peab robottolmuimeja laadimisjaam olema vooluvõrgus.

Robottolmuimeja laadimisjaama saatmiseks vajutage seadmel nuppu või kasutage rakendust/kaugjuhtimispulti.

Robottolmuimejatel on kukkumisvastased andurid, mis aitavad trepiastmeid tuvastada. Üksikutel juhtudel ei pruugi andurid nii tõhusad olla ja võivad mõjutada roboti tööd (vaibad trepi kõrval, libedad pinnad, kumer trepp või takistused teel).

Laadimisjaam tuleks asetada tasasele pinnale vastu seina. Jätke laadimisjaama vasakule ja paremale küljele vähemalt 1,5 meetrit ja selle ette vähemalt 2 meetrit vaba ruumi. Kui laadimisjaam on toa nurgas või teel on takistused, ei pruugi robottolmuimeja seda leida.

Robottolmuimeja akut saab kontrollida seadmelt või telefoni nutirakendusest. Tulukesed ja nende värvid võivad seadmetel erineda, seega tutvuge kindlasti kaasasoleva kasutusjuhendiga.

Veenduge, et ruumis ei oleks ohtlikke esemeid, mis kahjustaks robotit või selle tööd. Lisaks tuleb põrandalt eemaldada juhtmed ja riided või muud suuremad takistused.

Robottolmuimejat tuleks hoida laadimisjaamas. Kui robot ei leia kasutamist pikema aja vältel, hoidke seda jahedas ja kuivas kohas. Laadige roboti akut vähemalt korra 3 kuu jooksul.

Ärge kasutage roboti puhastamiseks lahusteid, agressiivseid happeid või puhastusvahendeid ja kindlasti mitte tule- või plahvatusohtlikke aineid.

Filtreid ja keskharja on soovitatav puhastada vähemalt kord nädalas. Peentolmu- ja vahufiltrid, lisaks ka külgmised harjad, tuleks välja vahetada iga 6 kuu tagant

Lõpetage tolmuimeja kasutamine. Andke meile oma probleemist teada info@locoport.ee

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Vajuta Enter, et otsida või Esc, et sulgeda