Polti Vaporetto Fluid Curve triikraud

Kuumakse al. 10.47 / 36 kuud

259.00

Polti Vaporetto Fluid Curve triikraua abil muudad oma aurupuhasti võimsaks triikimissüsteemiks.

Transport 1-2 tööpäeva.

SKU: fluidcurve

Muuda aurupuhasti triikimissüsteemiks

Ühendades Fluid Curve triikraua ühilduvate mudelitega, saate kiirelt ja lihtsalt triikida igat tüüpi kangast. Tänu aurule kaovad kortsud justkui võluväel!

360° Fluid Curve tehnoloogia
Triikraua kumer tald tagab ideaalse tulemuse ühe liigutusega. Selle täpne ots jõuab ka kõige väiksematesse kohtadesse. Fluid Curve triikraua ümardatud servad siluvad kangast kiirelt ja mugavalt jõupingutusi tegemata.

Värske lõhn terves kodus
Vaporetto Fluid Curve triikraua vertikaalne režiim sobib kasutamiseks nii rõivaste, tekstiili kui ka näiteks polstri või kardinate värskendamiseks ja silumiseks. Lisaks võib selle triikrauaga värskendada väga õrnu kangaid (pits, tikandid jms).

Libisemiskindel ja mugav kasutada
Triikraua käepide on korgist, mis teeb selle käsitsemise mõnusalt mugavaks. Tänu eemaldatavale alusmatile on triikrauda võimalik asetada kõikjale.

Mudelitega ühilduvus
Polti Vaporetto Fluid Curve triikraud ühildub Polti San System Business, Polti Cimex Eradicator ja Vaporetto Pro 95_Turbo Flex, Pro 90_Turbo, ECO Pro 3.0, Classic 65, Vaporetto Forever Exclusive, Vaporetto Eco Pro 3000, Vaporetto Evolution, Vaporetto Edition, Vaporetto 2085 ja kõigi teiste mudelitega, mis on varustatud eemaldatava voolikuga ja sama pistik, mis triikraual.

Kaal 1.3 kg
Mõõtmed 28 × 19.5 × 16.5 cm
Polti Vaporetto Fluid Curve triikraud

Polti Vaporetto Fluid Curve triikraud

259.00

Transport 1-2 tööpäeva.

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Otsimiseks vajuta Enter, sulgemiseks Esc