SOODUS -39%

Forzaspira Slim SR110 Varstolmuimeja

Kuumakse al. 16.37 / 36 kuud

Original price was: 650.00€.Current price is: 399.00€.

Forzaspira Slim SR110 on laetav multifunktsionaalne varstolmuimeja. Ühe nupuvajutusega muutub see käsitolmuimejaks, et tolmu eemaldamine raskesti ligipääsetavatest kohtadest veelgi lihtsam oleks.

Laost otsas

SKU: 8007411012259

Juhtmevaba tolmuimemine annab vabaduse
Forzaspira Slim SR110 on juhtmevaba, kerge ja mitmekülge varstolmuimeja. Lisaks tõhusale põrandate ja vaipade puhastamisele saab sellega ideaalselt koristada ka mööbli- ja laepindasid.

Muutub veel kompaktsemaks

Ühe nupuvajutusega saad varstolmuimeja muuta nii väikseks, et sobib käes hoidmiseks riiulite ja muu mööbli koristamisel.

LED motoriseeritud hari
Slim SR110 harjased on motoriseeritud, mis teeb ka paakunud mustuse eemaldamise probleemivabaks. Sisseehitatud LED valgustus aitab tuvastada mustust, mida silmaga ei näe. See tolmuimeja sobib kõikide põrandapindade (s.h parketi), vaipade ja isegi auto puhastamiseks.

Puhtam õhk
3-tasemeline filtreerimine koos tsüklontehnoloogiaga tagavad kõrgkvaliteetse puhastustöö ja puhtama õhu. Hepa 10 filter on lihtsasti eemaldatav ja pestav.

Lihtne hooldus
Forzaspira Slim SR110 tsüklonvarstolmuimeja on tolmukotita, mis teeb tolmuimeja tühjendamise ja hooldamise lihtsaks ja kiireks.

Juhtmeta ja kerge kaaluga
Forzaspira Slim SR110 tolmuimejat on tänu oma ergonoomilisele käepidemele ja kergele kaalule (vaid 2,6 kg) eriti mugav käsitseda. Puhastamise lõppedes saab tolmuimeja seinakinnitusele asetada, et see oleks alati käepärast.

Sobib kõikidele põrandapindadele
Forzaspira Slim SR110 on varustatud universaalse harjaga, mis tähendab, et see sobib kõikide põrandapindade puhastamiseks. Olgu põrand puidust või plaaditud. Isegi vaipkatted puhastab see vaeva nägemata.

Kaasas tarvikud erinevatele pindadele
Tolmuimejaga tuleb kaasa väikeste pindade puhastamiseks mõeldud tarvikute komplekt. Nende abil saavad puhtaks nii auto sisu, diivanid, toolid, polsterdused kui ka kapid ja muu mööbel.

Kaal 2.6 kg
Mõõtmed 25 × 29.5 × 8.5 cm
Võimsuse reguleerimine

jah

Mustuse mahuti (ml)

500

Tööaeg (min)

kuni 50

Laadimisaeg (h)

4

Lisatarvikud

4 tk

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Vajuta Enter, et otsida või Esc, et sulgeda