Ecovacs DEEBOT OZMO N8 PRO

Kuumakse al. 21.68 / 48 kuud

600.00

DEEBOT OZMO N8 PRO on kaasaegne robottolmuimeja, mis varustatud TrueDetect 3D tehnoloogiaga takistuste vältimiseks. Tugev imemisvõimsus ja samaaegne märgpesu teevad koristamise eriti mugavaks. Ühildub automaatse tühjendusjaamaga.

Laost otsas

SKU: 6943757601011
TrueDetect 3D aitab vältida takerdumist ja kokkupõrkeid
Reaalajas 3D takistuste tuvastamine ja takerdumiste vältimine võimaldab DEEBOT N8 PRO robottolmuimejal vabalt liikuda. Robot tuvastab objekte 4,5-30cm kauguselt ja kuni 1mm suuruseid. Lisaks sellele tuvastab DEEBOT N8 PRO kuni 2cm kõrguseid astmeid ja ületab ükselävesid.

Veelgi tugevam imemisvõimsus vaipadel
Tänu uuele innovaatilisele imusüsteemile on roboti töö veelgi puhtam ja põhjalikum seejuures jäädes vaikseks. Uus Max+ harjastesüsteem vabastab vaipadesse jäänud tolmu ja eemaldab selle. Lemmikloomakarvad ei ole DEEBOT N8 PRO robottolmuimejale mingi probleem.

Kaardistab ja planeerib koristustee
TrueMapping tehnoloogia aitab robotil luua süstemaatilisi puhastusteekondi, et koristamine oleks võimalikult efektiivne.

Kuiv- ja märgpuhastus ühes masinas
OZMO N8 PRO robottolmuimejasse on sisse ehitatud OZMO moppimise tehnoloogia. Selle abil on võimalik robot seadistada vastavalt põrandapinna tüübile – olgu selleks puitpõrand, plaadid, laminaat või midagi muud. Veelgi mugavamaks teeb asjaolu see, et robot tuvastab vaipkatted automaatselt.

Automaatne laadimisfunktsioon
OZMO N8 PRO naaseb automaatselt laadimisjaama külge, kui selle aku vajab laadimist. Nii ei pea muretsema, et aku keset koristamist tühjaks saab. Robot jätkab tööd sealt, kus pooleli jäi.

Kõrge efektiivsusega filtrid
3-kihiline filtreerimissüsteem eemaldab kuni 99% mikroosakestest ja allergeenidest. Nii on õhk, mida hingad, puhtam!

Ühildub Google Assistant ja Alexaga
Vahet pole, kas kasutad Google Assistant või Alexa häälega juhitavat nutikõlarit, DEEBOT OZMO N8 + ühildub mõlemaga. Lisaks sellele on DEEBOT N8 PRO robottolmuimejat võimalik juhtida nutitelefoni rakendusest.
Kaal 3.6 kg
Mõõtmed 35.3 × 35.3 × 9.36 cm
Värv

Märgpuhastus

Jah

Õhuvärskendaja

Ei

Lemmiklooma karvadele

Ei

Tolmupaak (ml)

420

Müratase (dB)

67-70

Tööaeg (min)

110

Aku (mAh)

3200

Laadimisaeg (h)

4

Laadimine

automaatne

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Vajuta Enter, et otsida või Esc, et sulgeda