Duux Bright – Valge

Kuumakse al. 10.88 / 36 kuud

264.89

HINGA PUHAST ÕHKU
Duux Bright on ideaalne õhupuhasti kuni 27m² ruumi. Seade eemaldab ruumist suitsuhaisu, tolmuosakesi, õietolmu ja teisi õhku reostavaid elemente. Puhastades kuni 99.97% halbadest osakestest aitab see kaasa allergiate ja astmahoogude vähenemisele.

Duux Bright õhupuhastit on võimalik juhtida Duux Smart rakendusest.

Transport 1-2 tööpäeva.

SKU: 8716164994018

Hinga täiesti uues maailmas
Linnamelu on täis väsitavaid aure: suitsuhais, köhivad inimesed, lõputu töö – see kõik on osa õhureostusest. Duux Bright õhupuhastiga hingad koju jõudes täiesti teistsugust õhku. See on puhas, rahustav ja nauditav!

Luksuslik ja kompaktne
Bright on luksusliku ja minimalistliku disainiga. Saadaval nii valges kui mustas värvivalikus, see õhupuhasti sobib igasse koju. Soovi korral saad selle endaga kaasa võtta!

Suure mõjuga väike õhupuhasti
Tänu eelfiltrile, HEPA H13 filtrile ja aktiivsöefiltrile puhastab Duux Bright kuni 99.97% halbadest osakestest õhus. Tänu automaatsele süsteemile ja manuaalsele kiiruse muutmisele täidab see ruumi puhta õhuga kiirelt ja kvaliteetselt.

Automaatne õhukvaliteedi tuvastus ja filtri vahetamise indikaator
Duux Bright sisseehitatud sensor tuvastab siseruumi õhukvaliteeti automaatselt. Nii teab Duux Bright täpselt, millal õhk vajab rohkem või vähem puhastamist. Kui õhupuhasti filter vajab vahetamist, annab seade sellest vilkuva tulukesega märku. Nii saad alati kindel olla, et seade on töökorras ja õhk nii puhas kui võimalik.

Kaal 3.5 kg
Mõõtmed 22 × 22 × 36 cm
Värv

valge

Juhtimine

puutetundlik

Filter

HEPA + aktiivsöe filter

Taimer (tundi)

2, 4, 6, 8

Öörežiim

jah

Aroomi eritaja

jah

Sobiv pindala (m²)

27

Müratase (dB)

32-54

Võimsus (W)

10-47

Duux Bright valge õhupuhasti

Duux Bright - Valge

264.89

Transport 1-2 tööpäeva.

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Vajuta Enter, et otsida või Esc, et sulgeda