SOODUS -19%

Duux Bora Õhukuivati

459.89

EEMALDAB LIIGSE NIISKUSE
Duux Bora on stiilne õhukuivati, mis hoiab ära hallituse ja bakterite tekke. Sisseehitatud hügrostaat reguleerib ruumi niiskust automaatselt.

Stiilne, tõhus ja vaikne kliimakontroll, mis sobib igasse ruumi!

Transport 1-2 tööpäeva.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
SKU: 8716164994575

Kliimakontroll igasse ruumi
Duux Bora õhukuivati sobib suurepäraselt liigse niiskusega ruumidesse nagu kelder, pööning või magamistuba. See stiilne õhukuivati, võimsusega 20 liitrit ööpäevas, takistab hallituse ja bakterite teket. Kompressor imeb õhu sisse ja niiskus koguneb 4-liitrisesse veepaaki. Duux Borasse sisseehitatud hügrostaat reguleerib ruumi niiskust automaatselt. Lisaks sellele eemaldab söefilter õhust ebameeldivad lõhnad. Duux Bora on lihtsasti kaugjuhitav Duux rakendusest.

Silmapaistev disain
Bora stiilne ja ajatu disain jääb silma igas ruumis. Varustatud tugeva käepidemega, mis on kenasti peidetud, ja ratastega põhja all, on Duux Bora õhukuivatit väga lihtne ühest kohast teise liigutada. Maitsekas valgustuselement näitab niiskustaset läbi korpuse.

Väga tõhus õhukuivatus
Bora suudab 24 tunni jooksul õhust eemaldada kuni 20 liitrit niiskust. Veepaak mahutab 4 liitrit või ühendades vooliku tühjeneb õhukuivati järjepidevalt. Söefilter eemaldab õhust gaasid, suitsu ja lõhnad, et saaksid nautida värsket puhast õhku. Bora kasutab keskkonnasõbralikku külmutusainet R290 ja seadmel on isepuhastuv programm, et Duux Borat saaks turvaliselt ja kuivalt hoiustada.

Vaikne ja isereguleeriv
Duux Bora õhukuivati on varustastud hügrostaatiga, mida saab reguleerida soovitus õhuniiskusele (vahemikus 30-80%). Boral on mitu režiimi: automaatne niiskuse reguleerimine või järjepidev režiim pidevaks niiskuse väljutamiseks. Boral on kaks manuaalset seadistust ja öörežiimis on see väga vaikne, müratasemega kõigest 46 dB. Kui veepaak on täis, lülitub Bora automaatselt välja.

Kõik on kontrolli all
LED juhtimispaneelil näed täpselt, mis seadistused on aktiivsed. Elegantne ja nähtamatu ekraan esiküljel näitab hetkelist niiskustaset ja taimeri režiim võimaldab seadistada Bora automaatse väljalülitamise sobiva aja möödumisel. Duux mobiilirakendusega on seadme juhtimine eriti lihtne!

Kaal 14.5 kg
Mõõtmed 32 × 23.5 × 51 cm
Värv

valge

Juhtimine

puutetundlik

Taimer (h)

1-24

Valgus

jah

Öörežiim

jah

Veeanum (l)

4

Niiskuse kogumismaht (l/24h)

20

Õhuvool (m³)

230

Sobiv pindala (m²)

40

Müratase (dB)

36-42

Võimsus (W)

20-400

Duux Bora Õhukuivati_

Duux Bora Õhukuivati

459.89

Transport 1-2 tööpäeva.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Vajuta Enter, et otsida või Esc, et sulgeda
 
Võrdlustabel on hetkel tühi. Lisa tooted, et võrrelda!