SOODUS -21%

Vaporetto SV240 Aurumopp

Kuumakse al. 8.81 / 24 kuud

Original price was: 215.00€.Current price is: 170.00€.

Polti Vaporetto SV240 on kaks-ühes aurumopp, mis puhastab ja desinfitseerib kõiki pindu, vaipu ja põrandaid sekunditega. See kasutab puhastamiseks võimsat veeauru ega vaja keemiat täis puhastusvahendeid.

Polti Vaporetto SV240 aurumoppi on lihtne ja tänu oma kergusele mugav kasutada. Suur valik lisatarvikuid teeb sellest ideaalse puhastusseadme terve majapidamise pesemiseks.

Laost otsas

SKU: 8007411012433

Uus tase kodu koristamises Polti Vaporetto SV240 aurumopiga

Väsinud keemiat täis puhastusvahendite kasutamisest, et kodu puhtaks saada? Polti Vaporetto SV240 2-in-1 aurumopp ja kaasaskantav puhastusseade kasutab vaid looduslikku vett, et erinevaid pindu, vaipkatteid ja põrandaid desinfitseerida ning puhastada. Ei mingeid kemikaale.

Looduslik puhastusjõud

Kuum aur on kõige loodussõbralikum viis pindade puhastamiseks ja bakterite hävitamiseks. Vaporetto SV240 aurumopi võimas veeaur eemaldab kuni 99,9% mikroobidest, bakteritest ja muudest kahjulikest osakestest muutes sinu kodu tervislikumaks ja turvalisemaks.

Kõik on nii lihtne

Kerge kaalu ja mitmekülgse disainiga Vaporetto SV240 teeb koristamise kõigile ülilihtsaks. Kõigest 1,6 kg kaaluvat aurumoppi on lihtne käsitseda ja selle lai valik lisatarvikuid muudavad koristamise mõnusaks teraapiaks. Vaporetto SV240 on suurepärane puhastusseade nii kõvade põrandate, vaipade kui ka raskesti ligipääsetavate mööblitaguste puhastamiseks.

Koristab lõputult

Vaporetto SV240 on varustatud suure veepaagiga, mis tagab piiramatu autonoomia. Korista kasvõi tundide viisi järjest, kui soovid. Vahepeal veepaaki täites ei pea ootama, et aurumopp maha jahtuks.

Puhtam ja turvalisem kodu

Jäta hüvasti inimeste ja lemmikloomade tervisele ohtlike keemiat täis puhastusvahenditega. Vaporetto SV240 loomulik veeaur, mugav disain ning lõputu koristamisvõimalus on imeline kooslus, mis sobib igasse majapidamisse.

Kaal 1.6 kg
Mõõtmed 25 × 15 × 115 cm
Veemahuti (l)

0.32

Soojendusaeg (sek)

30

Maksimaalne võimsus (W)

1300

Auru reguleerimine

jah

Lisatarvikud

14 tk

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Vajuta Enter, et otsida või Esc, et sulgeda