Schbot S8 robottolmuimeja

Schbot S8 robottolmuimeja imeb tolmu, pühib põrandaid ja peseb. Mitme puhastusrežiimi ja ülitäpsete sensoritega robottolmuimeja teeb töö sinu eest ära.

Lisa ostukorvi599 €
Järelmaksuga ostmiseks vajuta siia!
Mõõtmed345 * 245 * 385 mm
Kaal2.85 kg
Värvmust
Tolmukamber600 ml
Tööaeg120-160 min.
Aku2600 mAh
Laadimisaeg3-4 h
Laadimineautomaatne
Müratase55 dB

Robot teeb sinu eest kogu töö ära
Schbot S8 on uue põlvkonna robottolmuimeja, mis pühib, imeb tolmu ja peseb. Seda kõike tänu täpsetele sensoritele, harjasteta mootoritele ja güroskoobile. Robotil on mitu puhastusrežiimi ja nutirakendus nende kontrollimiseks. 

Määra ajakava vastavalt vajadusele
Robot töötab täpselt sellise ajakava järgi, mis nutirakendusest või kaugjuhtimispuldilt sätitud on. Kui aku hakkab tühjaks saama, läheb S8 robottolmuimeja ise laadima.

Ülitugev imemisvõimsus ja ühtlane pesemine
Schbot S8 tugev 2000Pa imamisvõimsus, elektrooniline veetilkumissüsteem ja vastupidav 2600 mAh aku tagavad ideaalse puhastuse. S8 puhastab ühe täislaadimisega 150-200 ruutmeetrilise pindala. Lisaks kõigele ei jää robot vaipadele kinni.

Robot leiab laadimisjaama ise
Paigalda laadimisjaam avarasse ja robotile nähtavasse kohta. Nii leiab S8 robottolmuimeja selle vajadusel ise üles ja asub laadima. 

Ületab kuni 1,5 cm kõrguseid takistusi

Schbot S8 robottolmuimeja ületab kuni 1,5cm kõrgusega uksepiire, vaipu ja künniseid. Tänu madalale profiilile, kõigest 7,5 cm, saab robot vabalt hakkama nii voodi- kui ka muu mööblialuse puhastamisega.

Seotud tooted