SOODUS

Ecovacs DEEBOT OZMO N8 PRO+

899.00

DEEBOT OZMO N8 PRO+ on väärtuslik robottolmuimeja, sest pühib ja peseb samaaegselt. Tugev imemisvõimsus saab kätte ka kõige tugevamad plekid ning teeb tolmuvabaks kõik põrandapinnad. N8 PRO+ tuleb koos laadimisjaamaga, kus robottolmuimeja end automaatselt tühjendada saab.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
SKU: DN58282
 
Vaikne aga võimas imemine
2600Pa imemisvõimsus teeb N8 PRO+ robottolmuimejast korraliku töölooma, mis ei vandu alla ka kõige raskemate plekkide puhul. 

Veelgi tugevam imemisvõimsus vaipadel

Kuiv- ja märgpesu korraga. Kasutades ultraheli sensoreid N8 PRO+ tunneb ära vaipkatted. Neid puhastama minnes kahekordistab robot imemisvõimsust, et ükski vaip ega põrandakate jääks puhastamata. OZMO puhastussüsteem hoiab ära üleliigse vee tekkimise põrandale.

LiDAR navigatsioon, 4 korda täpsem

TrueMapping aitab robotil luua süstemaatilisi puhastusteekondi, mida toetab LiDAR navigatsioonisüsteem. N8 PRO+ genereerib 2x suurema ala ja 4x täpsema võrreldes eelmise tehnoloogiaga. Tänu 360-kraadisele vaatele on N8 PRO+ robot täpsem ja kiirem.

Märkab takistusi ja oskab neid vältida
OZMO N8 PRO+ robottolmuimeja kasutab laseripõhist TrueDetect 3D tehnoloogiat, mis märkab takistusi ning oskab neist mööda minna. Tänu sellele ei pea muretsema, kui robotile jäävad koristades asjad ette.

Täisautomaatne puhastamine
OZMO N8 PRO+ puhastab majapidamist ka siis, kui sind ennast kodus pole. Tänu ECOVACS nutirakendusele on sul võimalus robottolmuimeja sättida koristama just siis, kui seda ise soovid. 

Kõrge efektiivsusega filtrid
3-kihiline filtreerimissüsteem eemaldab kuni 99% mikroosakestest ja allergeenidest. Nii on õhk, mida hingad, puhtam!

Sisaldab automaatset tühjendusjaama
OZMO N8 PRO+ tuleb koos jaamaga, mis üheaegselt nii laeb robottolmuimejat kui ka tühjendab seda. Eemaldatav prügikott hoiab kuni kuu aja väärtuses prügi. Prügikoti eemaldamisel sulgub see automaatselt, et ära viskamine oleks lihtne ja kiire.

Jätkab koristamist sealt, kus jäi pooleli
DEEBOT OZMO N8 PRO+ robottolmuimeja aku peab vastu kuni 110 minutit. Kui robot vajab laadimist, teeb ta seda automaatselt, misjärel jätkab koristamist sealt, kus see pooleli jäi.

Ühildub Google Assistant ja Alexaga
Vahet pole, kas kasutad Google Assistant või Alexa häälega juhitavat nutikõlarit, DEEBOT OZMO N8 + ühildub mõlemaga.

Kaal 12.9 kg
Mõõtmed 35.3 × 35.3 × 9.4 cm
Värv

Must

Tolmupaak (ml)

420

Müratase (dB)

60

Tööaeg (min)

96

Laadimine

automaatne

Ecovacs DEEBOT OZMO N8 PRO+

899.00
Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Vajuta Enter, et otsida või Esc, et sulgeda