Kuidas järelmaksu taotleda?

Leia e-poest oma uus soovitud seade.


Märgi tellimuse vormistamisel, et soovid tasuda järelmaksuga lisainfo alla või helista eelnevalt ettevõttesse +372 53325417. Meie kliendihaldurid aitavad vajadusel valida Teile meelepärase toote välja, seda just Teie hinnaklassis. Saadame Teile personaalse sisselogimise lingi, mille kaudu saate mugavalt vormistada järelmaksu lepingu.

Vali sobilik osamakse ja periood.


Järelmaksu saab taotleda Mobiil-ID või ID-kaardiga kodust lahkumata. Taotluse esitamise käigus saate valida endale sobiva igakuise osamakse ja tagasimakse perioodi

Locoporti järelmaksu on võimalik vormistada nii enda nutitelefonis kui ka meie esinduskontoris.


Taotluse esitamisel saabub sinu nutitelefoni SMS/E-mail koos järelmaksulingiga, kus saad protsessi kiirelt, privaatselt ja mugavalt läbi viia. Kui sul puudub nutitelefon, siis on järelmaksu võimalik edukalt taotleda läbi koduse arvuti ja ka esinduskontori arvutis.

Allkirjasta leping Mobiil-ID või ID-kaardi abil.


Enne allkirjastamist saad lepinguga tutvuda ja seejärel lepingu allkirjastada kas Mobiil-ID või ID-kaardi abil. Kui soovid lepinguga pikemalt tutvuda, siis saad seda teha e-mailile saadetud lingi kaudu ka kodus olevas arvutis ning allkirjastada see sobival hetkel.

Täpselt nii lihtsalt saabki uus seade enda omaks!


Saadame tähtsa informatsiooni ja allkirjastatud lepingu sinu e-mailile, kuhu hakkavad laekuma ka igakuised teavitused ja maksegraafiku alusel arved. Järelmaksu puudutavate küsimuste korral võta ühendust ESTO AS-iga telefonil 622 5252 või
kirjuta esto@esto.ee.